A22NNBPANAAG202NN - Перемикачі панельні стандартні 22мм
A22NNBPANAAG202NN
Опис
Switch: push-button; 22mm; Stabl.pos: 2; NC x2; blue; none; IP66
Характеристики
Виробник OMRON
Підсвітка немає
Робоча температура -25...70°C
Стандарт перемикача 22мм
Розміри монтажного отвору Ø22,3мм