21-T5-12-200ZA - Трансмісія
21-T5-12-200ZA
  • Категорія: Трансмісія
  • Виробник: OPTIBELT
Опис
Ремінні шківи; T5; W: 10мм; Шир.колеса: 21мм; Ø: 18,25мм; алюміній
Характеристики
Виробник OPTIBELT
Тип монтажного елементу Ремінні шківи
Вид профілю T5
Ширина реміня 10мм
Кількість зубів 12
Матеріал алюміній
Модель метрична
Крок зубів 5мм
Серія виробника ZRS
Ширина колеса 21мм
Діаметр колеса 18,25мм