1206W4J0244T5E - Резистори SMD
1206W4J0244T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 240кОм; 250мВт; ±5%; 200В
Корпус - мм 3216
Опір 240кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Робоча температура -55...155°C