1206W4F680JT5E - Резистори SMD
1206W4F680JT5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 68Ом; 250мВт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 68Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Робоча температура -55...155°C