1206W4F1101T5E - Резистори SMD
1206W4F1101T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 1,1кОм; 250мВт; ±1%; 200В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 1,1кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C