0805W8J0751T5E - Резистори SMD
0805W8J0751T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 750Ом; 125мВт; ±5%; 150В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - мм 2012
Опір 750Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 150В
Робоча температура -55...155°C