0805W8F4992T5E - Резистори SMD
0805W8F4992T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 49,9кОм; 125мВт; ±1%; 150В
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 49,9кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Робоча температура -55...155°C