0805S8F8203T5E - Резистори SMD
0805S8F8203T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 820кОм; 125мВт; ±1%; -55÷125°C
Корпус - мм 2012
Опір 820кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...125°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C