0603WAJ0471T5E - Резистори SMD
0603WAJ0471T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 470Ом; 100мВт; ±5%; 75В; -55÷155°C
Тип резистора thick film
Робоча температура -55...155°C
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Опір 470Ом
Робоча напруга 75В