0603WAJ0202T5E - Резистори SMD
0603WAJ0202T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 2кОм; 100мВт; ±5%; 75В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 2кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 75В
Робоча температура -55...155°C