0603WAF9102T5E - Резистори SMD
0603WAF9102T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 91кОм; 100мВт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 91кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Робоча напруга 75В