0603WAF3601T5E - Резистори SMD
0603WAF3601T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 3,6кОм; 100мВт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 3,6кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Робоча напруга 75В