0603SAF2491T5E - Резистори SMD
0603SAF2491T5E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 2,49кОм; 100мВт; ±1%; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 2,49кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C