TFM-M4X35/DR216 - Metal Spacers
TFM-M4X35/DR216
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 216X35
Description
Screwed spacer sleeve; 35mm; Int.thread: M4; Ext.thread: M4; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 35mm
Plating material nickel
Spanner size 7mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 8mm