TFM-M3X28/DR213K - Metal Spacers
TFM-M3X28/DR213K
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 213X28K
Description
Screwed spacer sleeve; 28mm; Int.thread: M3; Ext.thread: M3; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 28mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 6mm