TFM-M3X17/DR213 - Metal Spacers
TFM-M3X17/DR213
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 213X17
Description
Screwed spacer sleeve; 17mm; Int.thread: M3; Ext.thread: M3; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 17mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 8mm