TFM-M2X15/DR211 - Metal Spacers
TFM-M2X15/DR211
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 211X15
Description
Screwed spacer sleeve; 15mm; Int.thread: M2; Ext.thread: M2; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 15mm
Internal thread M2
External thread M2
Plating material nickel
Spanner size 4mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 5mm