TFM-M2.5X23/DR212 - Metal Spacers
TFM-M2.5X23/DR212
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 212X23
Description
Screwed spacer sleeve; 23mm; Int.thread: M2,5; Ext.thread: M2,5
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 23mm
Internal thread M2,5
External thread M2,5
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 6mm