TFM-M2.5X19/DR212 - Metal Spacers
TFM-M2.5X19/DR212
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 212X19
Description
Screwed spacer sleeve; 19mm; Int.thread: M2,5; Ext.thread: M2,5
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 19mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 6mm