TFF-M4X60/DR116 - Metal Spacers
TFF-M4X60/DR116
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 116X60
Description
Screwed spacer sleeve; 60mm; Int.thread: M4; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 60mm
Plating material nickel
Spanner size 7mm
Thread length 10mm