TFF-M3X35/DR114 - Metal Spacers
TFF-M3X35/DR114
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 114X35
Description
Screwed spacer sleeve; 35mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 35mm
Plating material nickel
Spanner size 5.5mm
Thread length 10mm