TFF-M3X27/DR115 - Metal Spacers
TFF-M3X27/DR115
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 115X27
Description
Screwed spacer sleeve; 27mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 27mm
Plating material nickel
Spanner size 6mm
Thread length 10mm