TFF-M2.5X35/DR1112 - Metal Spacers
TFF-M2.5X35/DR1112
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 1112X35
Description
Screwed spacer sleeve; 35mm; Int.thread: M2,5; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 35mm
Internal thread M2,5
Plating material nickel
Spanner size 4mm
Thread length 10mm