TFF-M2.5X30/DR112 - Metal Spacers
TFF-M2.5X30/DR112
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 112X30
Description
Screwed spacer sleeve; 30mm; Int.thread: M2,5; hexagonal; brass
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 30mm
Internal thread M2,5
Sleeve shape hexagonal
Material brass
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Thread length 10mm