DR315/3.1X10 - Metal Spacers
DR315/3.1X10
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 315/3.1X10
Description
Spacer sleeve; 10mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 5mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 10mm
Plating material nickel
Outside diameter 5mm
Internal diameter 3.1mm