DR314/2.1X6 - Metal Spacers
DR314/2.1X6
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 314/2.1X06
Description
Spacer sleeve; 6mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 4mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 6mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 4mm
Internal diameter 2.1mm