DR3112/8.2X25 - Metal Spacers
DR3112/8.2X25
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3112/8,2X25
Description
Spacer sleeve; 25mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 12mm
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 25mm
Plating material nickel
Outside diameter 12mm
Internal diameter 8.2mm