DR3110/5.3X12 - Metal Spacers
DR3110/5.3X12
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 3110/5.3X12
Description
Spacer sleeve; 12mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 10mm
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 12mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 10mm
Internal diameter 5.3mm