0201WMJ0684TEE - SMD resistors
0201WMJ0684TEE
  • Category: SMD resistors
  • Manufacturer: ROYALOHM
  • Part Number: 0201WMJ0684TEE
Description
Resistor: thick film; SMD; 0201; 680kΩ; 50mW; ±5%; 25V; -55÷125°C
Case - mm 0603
Resistance 680kΩ
Power 50mW
Tolerance ±5%
Operating voltage 25V
Operating temperature -55...125°C